Türkçe Arama Motoru,Arama Motoru

Yasal Uyarı

Arasam.net arama motoru sitesinin içeriğini ve sunulan hizmeti herhangi bir zamanda ve nedenle değiştirme ya da servisi durdurma hakkına sahiptir.

Arasam.net arama motoru internet sitesinde yer alan tüm bilgi, gözlem ve sunumlar herhangi bir sorumluluk kabul etmeden sitemiz kullanıcılarına bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır ve paylaşılmaktadır. Sitemizde yer alan bilgi ve verilerin kesin doğruluğu tarafımızca garanti edilmemektedir. Arasam.net, malzemelerinin, site içeriğinin, yayınlanan bilgilerin başkaca kaynaklardan teminine aracılık ettiği için, bu bilgilerin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir menfi ya da müspet zarardan sorumlu değildir. Dolayısıyla,Arasam.net'nin, site içeriğinde yer alan her türlü bilgi ve içeriğe ve garanti sözleşmesi şartlarına ilişkin, site kullanıcıları ya da sair üçüncü şahıslara karşı herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, Arasam.net ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri bilgileri,ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek için seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz burayı tıklayın.

Arama Motoru

Yasal Uyarı

Destek

Site Ekle

Arama Motoru